Lekker terug in de tijd met de hits van toen!
Met deze show waant u zich in de bekende disco´s van eind jaren 70, begin jaren 80. De felle kleuren springen van het decor af, ook ontbreken de discoglitters en spiegelbollen niet.
Dit is bij uitstek een show voor de feestbeesten van toen!
Uiteraard gaan de Dj´s gekleed in de meest modieuze discokleding van toen, ook ontbreken hier de afropruik, discobril etc. niet bij. Om het feest helemaal af te maken komen uw gasten natuurlijk ook in discostijl.
Over de muziek kunnen we kort zijn want de 70´s/80´s disco tijd behoort tot één van de meest aansprekende stijlen uit de muziekgeschiedenis. Wij brengen het fantastische gevoel terug! Ga volledig uit je dak op de verlichte dansvloer (optie), zoals in de discofilm Saturday Night Fever. De dresscode is DISCO! Oh Yeah!
Ook kunnen we bij deze show een social-wall plaatsen zo kunnen uw gasten hun favoriete hit aanvragen of zomaar een leuke boodschap sturen via sms, Twitter of Facebook.